Mateřská škola a Speciálně pedagogické centrum Jihlava, příspěvková organizace

Obecné informace

Mateřská škola Na Dolech, která je vybudována Statutárním městem Jihlava v rámci projektu Integrovaného regionálního operačního programu, byla uvedena do provozu na podzim roku 2019 a navýší tak kapacitu pro předškolní děti v Jihlavě o 100 míst. Školka je rozdělena na čtyři stejně velké třídy, každá pro 25 dětí. MŠ je odloučeným pracovištěm Mateřské školy a Speciálně pedagogického centra Jihlava.

Dětem je k dispozici nejen prostorné třídy a stálé ložnice, ale i možnost navštěvovat prostory zaměřené na zlepšování, udržování a další rozvoj celkové kondice organismu dítěte, pracovat v dílně zaměřené na polytechnickou výuku, seznámit se s keramikou a trávit čas na zahradě s mnoha herními prvky.

Dále MŠ nabízí dětem výuku německého a anglického jazyka formou her, logopedickou péči vedenou kvalifikovaným logopedem, využívání interaktivní tabule, plavecký výcvik, celodenní výlety v blízkém i vzdálenějším okolí, návštěvy divadelních představení a další aktivity.

Výsledky ankety rodičů za školní rok 2020/2021

Přidáno 29. 8. 2021, autor: Eva Libánská